Akcija!

Minelab GPZ 7000 (naudota)

Liko 1

8,900.00 4,900.00

Naudotas.

Naujo kaina 9200 Eur.

Profesionalus metalo detektorius skirtas darbams kalnuose ar dykumoje.

Sukurtas tikslingai aukso grynuolių paieškai.

Turi didelį jautrumą labai smulkiems aukso grynuoliams.

 

Liko 1

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: MMD0000GPZ Kategorijos: ,

GPZ 7000, galima pasakyti, kad tai tikrai naujos kartos detektorius, kuris pakeitė senuosius jau iš dalies nebegaminamus GPX 4000, GPZ 4500, GPZ 5000 metalo detektorius skirtus paieškai aukso grynuolių.

Šis detektorius gali surasti net 0.1g objektus!

Šiame detektoriuje jau yra ekranas (spalvotas), kuris palengvins nustatymus.

Detektoriuje panaudotą nauja ZVT technologija, kai paieška vykdoma vienu kartu dviem DoubleD paieškos ritėmis.

Yra jau įrašytos paieškos programos, labai platus paieškos funkcijų optimizavimas. GPZ 7000 gali išsaugoti visus jūsų nustatymus. Yra galimybė atstatyti visus nustatymus į gamyklinius. Šiame detektoriuje panaudotos MPS, DVT, SETA technologijos.

Energijos šaltinis – ličio akumuliatorius, kurio dirbant su ausinėmis užtenka apie 12-18 val. Galima pakrauti automobiliniu pakrovėju per 3-4 valandas. Dėka šio akumuliatoriaus detektorius stipriai palengvėjo. Nustatymuose atsirado: GAIN, MOTION, SMOOTH,MANUAL TUNE funkcijos (galima reguliuoti ritės judėjimo greitį, galima sustiprinti labai silpnus signalus – didelis pliusas smulkmės paieškai, nauja Smooth funkcija stipriai sumažina „karštųjų akmenų“ signalus). Yra automatinis arba rankinis prisitaikymas prie trikdžių. Grunto balansavimui yra spec. mygtukas ant rankenos. Yra galimybė sekti grunto mineralizaciją. Komplektuojamas su 11 colių DD tipo rite, beje šiam detektoriui tinka ir GP ir SD ritės.

Labai atsparus elektros trikdžiams ir ypatingai sunkiems dirvožemiams. Šiuo metu tai rimčiausias detektorius rinkoje. Nors detektorius ir skirtas aukso grynuolių paieškai, pritaikyti monetų, lobių paieškai nėra sudėtinga. Pagrindinis šio detektoriaus privalumas labai didelis gylis ir jautrumas – testavimo metu Lietuvoje, detektorius surado monetą net 0.7 metro gylyje o testas – kareiviškam šalmui 1,2 metrų gylyje, davė teigiamą rezultatą.

Galima pamanyti, kad tai labai sudėtingas valdyme detektorius, bet taip nėra, su įdiegta gamykline paieškos programa, galima jau pirmą darbo savaitę pasiekti labai gerų rezultatų. Visi parduodami detektoriai GPZ 7000 yra pratestuoti ir subalansuoti individualiai , todėl pirkdami, Jūs įsigysite tikrai kokybiška ir teisingai subalansuota detektorių. Patobulintos, naujos funkcijos. Naujas greitesnis ir galingesnis mikroprocesorius vartojantis mažiau energijos, padaro GPZ 7000 dar jautresniu smulkiems ir giliems objektams.

GPZ 7000 turi LCD ekraną – spalvotas, kas labai retas reiškinys šiandien dienai. Įdiegta nauja meniu struktūra, palengvina parametrų keitimą. Greitas, intuityvus, lengvai perprantamas vartotojo interfeisas.

Gain – sustiprinimas. Ši funkcija Jums leis tiksliau nustatyti detektorių skirtingose paieškos vietovėse. Patobulintos geležies maskavimo ir ,,karštųjų akmenų,, ignoravimo funkcijos. Ground Balance Type – grunto balanso režimo parinkimas. Naudojamas ypatingai mineralizuotose ir druskingose vietose. Responce – garsas nuo rasto objekto. Naudojama išgirsti gilius objektus ir smulkius objektus Motion – paieškos greičio nustatymas Volume Limit – vienodas garsas nuo skirtingų didžio radinių.

Techninės charakteristikos ir privalumai:
Li-lon akumuliatorius.
Paieškos technologijos ZVT, DVT, SEAT ir MPS.
LCD ekranas spalvotas (naujiena tokio tipo detektoriuose).
Geležies ir ,,karštųjų akmenų diskriminacija (LCD ekrane).
Rėmo ilgis reguliuojasi nuo 1,1 iki 1,6 m.
Paieškos ritė vandeniui atspari, 11 colio, Super-D tipo.
Jautrumo reguliavimas ir  Threshold funkcija.
Garso stiprumo reguliavimo galimybė (automatinis/rankinis).
Metalų skyrimas garso pagalba.
PinPoint,, režimas (tikslus objekto vietos nustatymas).
Ausinės ,,KOSS,,.
Gamyklinės programos vietovės apžiūrai, tiksli paieška, giluminė paieška.
Greitos paieškos klavišas ,,įjungi ir ieškai,, – gamykliniai nustatymai.
Noise Cancel funkcija.
Grunto balanso programos.
Ekrano apšvietimas.
Maitinimas akumuliatoriais 12 – 18 darbo val. Svoris 3,4 kg
Darbo temperatūra nuo 0 iki + 55 C
Komplektacijoje ritės apsauga, ausinės ,“KOSS“.

Garantija 3 metai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.