Akcija!

Žiemos išpardavimas / Rutus Alter71 su 28 ir 23 cm. ritėmis

699.00 540.00

Pagaminta Lenkijoje.

Komplektuojama su 28cm. DD rite, koncentrine 23cm. rite, apsauga ant elektronikos, apsauga ant baterijų bloko, radinių krepšiu, belaidžiu imtuvu ir kepuraite.

 

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: RMD000A71P Kategorija:

Tai mūsų kaimynų lenkų produktas, kuris pasiekė pripažinimą pasaulinėje rinkoje. Reklamos šiam produktui skirta labai mažai, bet prietaisas, sukurtas žmogaus, išbandžiusio daugumą rinkoje naudojamų prietaisų savo rankomis.

Išskirtinumas- galimybė dirti dažnių ruože nuo 4,4kHz iki 18.4kHz (vienu metu dirba vienas dažnis). Dažnį galima keisti 0,2 kHz žingsniu, viso gaunasi net 71 dažnis! Dažnio keitimas suteikia detektoriui vis kitokias savybes, skirtingas charakteristikas.

Dar vienas išskirtinumas – galimybė reguliuoti reakcijos greitį. Žinoma, kad didelis reakcijos greitis leidžia dirbti itin stipriai geležimi užterštose vietose, bet prarandamas gylis, o lėtesnė reakcija leidžia surasti giliau esančius objektus, nors sumažėja jautrumas. Alter 71 gali prisitaikyti pagal iškeltus uždavinius.

Didesniam gyliui ir greitesnei paieškai, prietaisas komplektuojamas su 28cm DD tipo rite ir 23cm koncentrinė paieškos rite (taip pat galite įsigyti pigesnį variantą, Alter 71 tik su viena 28cm rite). Prietaise yra įdiegtas siųstuvas belaidėms ausinėms, be to jums nebūtina pirkti dedikuotų ir brangių gamintojo ausinių –  RUTUS imtuvas šioje komplektacijoje yra, į kurį jungiasi bet kokios laidinės ausinės su 3.5mm. antgaliu. Pats imtuvas gali būti pakabintas ant diržo.

Kol nesate patyręs operatorius, galite naudotis net 7 gamintojo programomis, kurios drastiškai pakeičia detektoriaus charakterį. Prietaise galima reguliuoti geležies maskavimo lygį, tai labai svarbu dirbant dirvoje užterštoje smulkia geležimi, alaus kamšteliais.

Prietaiso parodymai ir nustatymai matomi daugiakalbyje ekrane su apšvietimu. Ekrano apšvietimo ir informacijos užlaikymo lygiai taip pat reguliuojasi, galite pasirinkti kalbas patys. Yra ir lietuvių kalba!

Po ekranu yra trigeris – labai patogus jungiklis surasto daikto lokalizacijai, trigeris taip pat naudojamas ir naviguojant per meniu.

 

Techninės charakteristikos ir privalumai:

Dažnis: keičiamas nuo 4.4kHz iki 18.4kHz žingsniu 0.2kHz.

Statinis / Judesio / Kombinuotas darbo režimai.

Tikslaus objekto nustatymo (Pin-Point) funkcija.

7 gamyklinės programos.

‘Karštųjų akmenų“ nustatymai.

Reakcijos greitis – 8 lygiai.

Trukdžių slopinimas – 7 lygiai.

Foninis garsas.

Foninio garso tonas.

Statinio kanalo jautrumas (visi metalai).

Audio stiprinimas.

6 gamykliniai garso profiliai + 3 vartotojo programuojami garso profiliai.

ID objektų parodymas.

Informacijos ekrane apie laiko trukmė.

Diskriminacija.

Jautrumo reguliavimas.

Išrenkamoji diskriminacija (120 segmentų).

Garsiakalbio garsas.

Integruotas siųstuvas be laido ausinėms.

Ekrano apšvietimas.

Maitinimas 6xAA baterijos.

Svoris 1630 g.

Garantija 2 metai.

 

Akcija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.