Akcija!

Nokta I Makro Anfibio Multi

899.00 699.00

Kilmės šalis Turkija. Originalas. 

Dovana: antra paieškos ritė KC 24 (134 Eur.).

DOVANA PRIDEDAMA TIK ŽIEMOS AKCIJOS METU.

SUMAŽINTA KAINA TIK ŽIEMOS AKCIJOS METU.

Komplekte: ausinės be laido, ritės apsauga x 2, pakrovėjas, kepuraitė.

Nardinamas iki 5m.Profesionalus povandeninis metalo detektorius, skirta įvairių objektų paieškai po vandeniu ir sausumoje.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: NMMA0000ANF Kategorija:

Sukurtas ir pradėtas pardavimas 2018 metais.

Galima pasakyti, kad tai tikrai naujos kartos detektorius. Jei reikia gylio, atsistatymo greičio ir tikslumo – rinkitės Nokta Makro Anfibio Multi. Pilnai panardinamas į vandenį iki 5 metrų ir visiškai apsaugotas nuo dulkių metalo detektorius. Galintis dirbti vienu iš trijų pasirinktų dažnių (5 kHz/14 kHz/ 20 kHz) komplektuojamas su 11″ DD paieškos rite bei 2,4 Ghz bevielėmis ausinėmis. Nesvarbu ar esate parke, ar lauke, ar pliaže, ieškote monetų, relikvijų ar papuošalų – Anfibio nustebins Jus objekto aptikimo gyliu ir greičiu.

Energijos šaltinis – ličio akumuliatorius, kurio dirbant su ausinėmis užtenka apie 12-17 val. Galima pakrauti automobiliniu pakrovėju per 3-4 val. Dėka šio akumuliatoriaus detektorius stipriai palengvėjo. Yra automatinis arba rankinis prisitaikymas prie trikdžių. Labai atsparus elektros trikdžiams ir ypatingai sunkiems dirvožemiams. Puiki diskriminacija ir darbas užterštose vietose – ieškokite tik norimų radinių, ignoruodami geležį.

Galima pamanyti, kad tai labai sudėtingas valdyme detektorius, bet taip nėra, su įdiegta gamykline paieškos programa, galima jau pirmą darbo savaitę pasiekti labai gerų rezultatų. Įdiegta nauja meniu struktūra, palengvina parametrų keitimą. Greitas, intuityvus, lengvai perprantamas vartotojo interfeisas. Patobulintos geležies maskavimo ir ,,karštųjų akmenų,, ignoravimo funkcijos. Ground Balance – grunto balanso režimo parinkimas paprastas ir suprantamas. Naudojamas ypatingai mineralizuotose ir druskingose vietose.
Naujiena – E.U.D. funkcija (padidintas gylis), kurios pagalba surasite atitinkamus metalo tipus, maskuojamus grunto dar didesniame gylyje. Būkite pasiruošę surasti tai, ką paliko kiti metalo detektoriai ir tarp metalo šiukšlių. Detektorius parduodamas su belaidėmis ausinėmis komplekte.

Integruotas Ličio polimerų akumuliatorius, kuris greitai pasikraukite krovikliu, esančiu komplekte arba iš kito USB šaltinio (detektorius po pilno pakrovimo dirba iki 18 val.).

Techninės charakteristikos

Paieškos ritė DD 11″.
Darbo principas VLF.
Darbinis dažnis 5, 14, 20 kHz.
Garso dažniai 150 Hz – 800Hz reguliuojama.
9 paieškos režimai.
Geležies garsas.
Tonų lūžis.
Diskriminacija.
Grunto Balansas: Automatinis / Rankinis / Sekimas.
Pin-point funkcija.
Dažnių perstūmimas.
Vibracija.
Jautrumo lygiai 01-99.
Objekto ID: 00-99.
Ekranas LCD su apšvietimo funkcija.
Svoris 1.7 kg.
Ilgis 76 cm – 136 cm.
Akumuliatorius 3700mAh Ličio polimerų.

Garantija 2 metai.

Akcija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.