Grunto zondas 1000

60.00

Grunto zondas iki 1 metro.

Naudojamas įvairiems objektams po žeme aptikti.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: PI00Z1000 Kategorija:

Pagrindinė paskirtis – paieškos karinėje archeologijoje. Papildomai galima naudoti atliekant ir  kitas paieškas: tiriant pamatus, ieškant tuštumų ar tuščiavidurių objektų, bei paieškose objektų vandenyje (dumble, smėlyje) ir pan.

Zondas, tai legiruoto plieno strypas, kurio skersmuo siekia 8 mm o ilgis 1 m. . Viename strypo gale yra gumuota rankena, o kitame – standžiai pritvirtintas, keičiamas antgalis pagamintas iš kieto metalo.

Paieškos zondas yra skirtas tyrimams be metalo detektoriaus. Patyrę ieškotojai zondo pagalba gana tiksliai nustato objekto sudėtį, dydį ir net žemėje rastų tuštumų koordinates.  Taigi, galime daryti išvadą, kad paieškos zondas yra tinkamas universaliai paieškai.

Su zondo pagalba galima rasti užpiltas duobes ar tranšėjas, taip pat atlikti pradinį vietos įvertinimą pagal geležies kiekio buvimą dirvožemyje (šiuo atveju kastuvas nebus reikalingas ir gruntas bus praktiškai nejudinamas).

Ieškodamas smulkių antikvarinių daiktų, paieškos zondas nesuteikia jokių ypatingų pranašumų, išskyrus paiešką senuose šuliniuose ar informacijos patikrinimą apie nemetalinėse talpose užkastas vertybes.

Kiekvieną instrumentą sudaro vienas pagrindinis laikiklis ir vienas strypas (1 metrą ilgio). Papildomai komplekte rasite smailų ir apvalios formos antgalį.
Rekomenduojame papildomai įsigyti ir transportavimo dėklą šio tipo zondui (rasite peržiūrėdami kitas prekes šiame skyriuje).

Techninės charakteristikos ir privalumai:

Ilgis 1000mm.

Storis: 8mm.

Pagaminta iš 60C2A (spyruoklinis plienas).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.