IĮ „Skaineta“

Mums jau 16 metų. Mes pirmoji specializuota įmonė Baltijos šalyse, kuri pasirinko metalo detektorių pardavimo sritį. Pagrindinė veiklos sritis – prekyba metalo detektoriais ir priedais jiems. Parduodame ir atstovaujame kompanijų Garrett, Quest, Minelab, XP, Nokta, Black Dog, Fisher ir kitų gamintojų interesus Lietuvoje. Prekes importuojame iš gamintojo, todėl pirkėjas perka originalų produktą iš pirmų rankų ir be tarpininko antkainio.
Įmonė IĮ Skaineta sugeba konkurencingai dirbti visose Lietuvos miestuose ir rajonuose. Nuo pat įkūrimo, įmonė siekė novatoriško požiūrio į teikiamą produkciją ir paslaugas, be tarpiško ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo su klientais ir partneriais, tai leido įmonei užtikrinti gero ir patikimo partnerio vardą.

Mūsų parduotuvė ir ofisas 

Pirmoji specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, buvo įkurta Naujojoje Akmenėje – čia dabar įsikūrusi parduotuvė ir ofisas. Metalo detektoriais ir priedais jiems pagrindinės prekės, kurias parduodame. Parduotuvėje rasite Garrett, Quest, Nokta, Makro, Fisher, XP, Black Dog, NEL ir kitų gamintojų produkciją. Prekių pasirinkimas iš 80 skirtingų detektorių ir dar didesnis pasirinkimas papildomos įrangos. 

Telefonas pasiteirauti: +370-674-77735

E.paštas: info@skaineta.eu

Papildomas telefonas pasiteirauti: +370-674-77751

Mūsų partneriai – Vilnius

Parduotuvės adresas Kareivių g. 19. įsikūrusi antrame aukšte (Nr.: 142). Tai – lietuviško kapitalo įmonė, kurio veiklą vysto nuo 2009m. UAB Orinukas yra IĮ Skaineta partneris daugiau nei 6 metus mažmeninės prekybos sostinėje. Mūsų vertybių deklaracija: Aš esu partneris įmonės, kuri sukurta daugiapusio laimėjimo, savarankiškumo, drąsos ir pasitikėjimo pagrindu.

Telefonas pasiteirauti: +370-623-77715

E.paštas: info@upo.lt

Dirbame darbo dienomis nuo 12 val. iki 19 val.

Mūsų partneriai – Šiauliai

Parduotuvės adresas Tilžės g. 60 , Šiauliai. UAB Militarija plius darbo apranga įsikūrusi pagrindinėje Šiaulių gatvėje, miesto centre. Tai – lietuviško kapitalo įmonė, kurio veiklą vysto nuo 2003m. IĮ Skaineta partneris daugiau nei 6 metai mažmeninės prekybos sferoje. Papildomai įmonė prekiauja aprangomis kariškiams, taip pat gamina aprangą šauliams, policijos, priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybų pareigūnams. 

Telefonas pasiteirauti: +370-614-12011

E.paštas: info@militaristika.lt

Dirbame darbo dienomis nuo 9 val. iki 17 val.

Mūsų draugai

Mūsų draugai ir partneriai daugiau nei  10 metų  Latvijos įmonė TNT. Tai pati didžiausia metalo detektoriais prekiaujanti įmonė Latvijoje. Darbo patirtis 10 metų. TNT vien iš pirmųjų specializuotų įmonių Latvijos respublikoje, kuri pasirinko metalo detektorių pardavimo sritį. Pagrindinė veiklos sritis – prekyba metalo detektoriais ir priedais jiems. Mūsų draugai parduoda ir atstovauja visus Baltijos šalyse žinomus brendus.

Fizinė parduotuvė randasi Latvijos sostinėje, Rygos centrinėje dalyje.
Šiuo metu įmonė užsiima distribucija ir mažmenine prekyba.

IĮ „Skaineta“ nauji ir būsimi partneriai

Šiuo metu turime naują internetinės prekybos partnerį įmonę UAB Saimapolis. Mes tikime, kad naujasis partneris drąsiai žengs pirmuosius žingsnius metalo detektorių pardavimų srityje ir taps pilnavertis prekybininkas visos Lietuvos mastu.

IĮ Skaineta visada atvirą pasiūlymas ir bendrai prekybai.

Mūsų privalumas – visas asortimentas yra sandėlyje. Patarsime, kokie produktai yra populiariausi rinkoje. Turime savo garantinio aptarnavimo paslaugą, kuri pagelbės kilus problemai. Mūsų išskirtinumas – individualus požiūris į kiekvieną partnerį versle.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.