IĮ „Skaineta“

Mums jau beveik 17 metų. Mes pirmoji specializuota įmonė Baltijos šalyse, kuri pasirinko metalo detektorių pardavimo sritį. Pagrindinė veiklos sritis – prekyba metalo detektoriais ir priedais jiems. Parduodame ir atstovaujame kompanijų Garrett, Quest, Minelab, XP, Nokta, Black Dog, Fisher ir kitų gamintojų interesus Lietuvoje. Prekes importuojame iš gamintojo, todėl pirkėjas perka originalų produktą iš pirmų rankų ir be tarpininko antkainio.
Įmonė IĮ Skaineta sugeba konkurencingai dirbti visose Lietuvos miestuose ir rajonuose. Nuo pat įkūrimo, įmonė siekė novatoriško požiūrio į teikiamą produkciją ir paslaugas, be tarpiško ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo su klientais ir partneriais, tai leido įmonei užtikrinti gero ir patikimo partnerio vardą.

Mūsų parduotuvė ir ofisas 

Pirmoji specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, buvo įkurta Naujojoje Akmenėje – čia dabar įsikūrusi parduotuvė ir ofisas. Metalo detektoriais ir priedais jiems pagrindinės prekės, kurias parduodame. Parduotuvėje rasite Garrett, Quest, Minelab, Nokta, Makro, Fisher, XP, Black Dog, NEL ir kitų gamintojų produkciją. Prekių pasirinkimas iš 120 skirtingų detektorių ir dar didesnis pasirinkimas papildomos įrangos. Viską galime pristatyti kiekvienam į namus.

Telefonas pasiteirauti: +370-674-77735. 

E.paštas: info@skaineta.eu

Papildomas telefonas pasiteirauti: +370-674-77751.

Mūsų partneriai – Vilnius

Parduotuvės adresas Kareivių g. 19. įsikūrusi antrame aukšte (Nr.: 145). Tai – lietuviško kapitalo įmonė, kurio veiklą vysto nuo 2009m. UAB Orinukas yra IĮ Skaineta partneris daugiau nei 6 metus mažmeninės prekybos sostinėje. Mūsų vertybių deklaracija: Aš esu partneris įmonės, kuri sukurta daugiapusio laimėjimo, savarankiškumo, drąsos ir pasitikėjimo pagrindu.

Telefonas pasiteirauti: +370-623-77715.

E.paštas: info@upo.lt

Dirbame darbo dienomis nuo 12 val. iki 19 val.

Mūsų partneriai – Šiauliai

Parduotuvės adresas Tilžės g. 60 , Šiauliai. UAB Militarija plius darbo apranga įsikūrusi pagrindinėje Šiaulių gatvėje, miesto centre. Tai – lietuviško kapitalo įmonė, kurio veiklą vysto nuo 2003m. IĮ Skaineta partneris daugiau nei 6 metai mažmeninės prekybos sferoje. Papildomai įmonė prekiauja aprangomis kariškiams, taip pat gamina aprangą šauliams, policijos, priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybų pareigūnams.

Telefonas pasiteirauti: +370-614-12011

E.paštas: info@militaristika.lt

Dirbame darbo dienomis nuo 9 val. iki 17 val.

IĮ „Skaineta“  partneriai internete

Šiuo metu internetinės prekybos partneriai:

www.varlė.lt

www.bigbix.lt

Mes tikime, kad nauji partneriai drąsiai žengs pirmuosius žingsnius metalo detektorių pardavimų srityje ir taps pilnaverčiais prekybininkais visos Lietuvos mastu.


IĮ Skaineta visada atvirą pasiūlymas ir bendrai prekybai.

Mūsų privalumas – visas asortimentas yra sandėlyje. Patarsime, kokie produktai yra populiariausi rinkoje. Turime savo garantinio aptarnavimo paslaugą, kuri pagelbės kilus problemai. Mūsų išskirtinumas – individualus požiūris į kiekvieną partnerį versle.Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.