Dovanų kuponai

IĮ Skaineta dovanų kuponas/čekis – tai puikus būdas pradžiuginti Jums artimą žmogų.

Įteikite dovanų kuponą/čekį ir leiskite dovanos gavėjui pačiam išsirinkti norima prekę. Jį gavęs žmogus už nurodytą sumą išsirinks tą dovaną, kurios jo širdis geis labiausiai.

Rinkitės norimą vertę nuo 25 Eur iki 2500 Eur.

Papildoma informacija:
Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir pirkti prekes Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai. Dovanų kupono (-ų) turėtojai prekę gali išsirinkti įmonės svetainėje www.skaineta.eu [toliau-svetainė], atvykę į įmonės parduotuves ar ofisą.
Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
Perkant prekes informuoti prieš atsiskaitant už prekes, kad Jis atsiskaitys Dovanų kuponu (-ais).
Perkant prekes per interneto svetainę dėl apmokėjimo reikia skambinti telefonu +370-674-77735 arba rašyti el. laišką info@skaineta.eu.
Įsigyjant prekes, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais arba banko pavedimu. Išsirinkus prekę už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos, likutis negrąžinamas.
Kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas prekes, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už IĮ Skaineta tiekiamas prekes.
Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.
Įsigijus dovanų kuponą jį grąžinti galima per 14 dienų.
Kilus klausimams skambinti tel.: +370-674-77735  arba rašyti el. paštu: info@skaineta.eu

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.