Garrett MZ 6100

Išankstinis užsakymas

5,500.00

Originalas. IĮ Skaineta vienintelis Garrett distributorius Lietuvoje.

® Geriausias pasiūlymas Lietuvoje. 

Vartelių tipo metalo detektorius, skirtas įvairių metalinių objektų paieškai. Panaudojimas: renginiai, įkalinimo įstaigos, įmonių apsauga ir pan.

Naujas Garrett produktas.

Profesionalus metalo detektorius, skirtas smulkių / stambių metalinių objektų paieška įvairioje aplinkoje.

Atitinka visus saugumo standartus

Pagaminta JAV.

Išankstinis užsakymas

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: GMD0006100 Kategorija:

Tai naujas Garrett gaminys, sukurtas patikrai renginių, mokyklų, valstybinių įstaigų.

MZ 6100 arkinis metalo detektorius pirmauja rinkoje savo pažangiomis technologijomis, kokybe bei labai patrauklia kaina. Naujausios technologijos įdiegtos į MZ 6100  detektorių leidžia pasiekti aukščiausius rezultatus ir detektorius atitinka aukščiausio lygio reikalavimus.

Detektoriaus privalumai:

Įdiegta didžiausia pralaidumo galimybė, nepažeidžiant saugumo.
Išskirtinumas – lengviausiai įvaldomas.
Labai paprastas surinkimas.
20 aptikimo zonos – tikslus objekto vietos nustatymas.
32 standartinių paieškos programų taikymo galimybė.
Daugiafunkcinis praėjimo skaitliukas.
Dvigubas aptikimas – siųstuvai ir imtuvai, kiekvienoje panelėje – MZ 6100 turi tarsi du metalo detektorius viename.
Skenuojant iš abiejų pusių – padidėja suradimo kokybė ir patikimumas bei tikslios vietos nustatymo galimybė.

Universalumas – nustatymai skirti naudoti kalėjimuose, mokyklose, renginiuose, masinio susibūrimo vietose ir t.t. Atitinka IP55 standartus.

MZ 6100 yra modulinė konstrukcija, kuri leidžia greitą ir paprastą produkto surinkimą iš 4 (keturių) mazgų, naudojant tik 8 (aštuoni) varžtus ir 3 (tris) vidaus kabelio jungtys.
Zoninis aptikimas – išimtinė funkcija – net 20 nepriklausimos aptikimos zonos, išdėstytos per visa praėjimą, leis tiksliai identifikuoti pranešamo objekto vietą.

PD 6500i valdymo prieiga – skydas skirtas naudoti įgaliotam personalui, turinčiam tik savo lygio prieigą prie detektoriaus funkcijų nustatymo su daugiapakopiais saugumo kodais. Tai leidžia įgaliotiems vartotojams pakeisti tik jiems galimus parametrus.

Dingus maitinimui, detektorius dar 8-14 val. gali dirbti iš savo energijos resursų.
Detektoriuje įdiegta funkcija – savęs išbandymas/testavimas. Visos sistemos yra tikrinamos nuolat ir atsiradus bet kokiam gedimui ar problemai, nedelsiant pranešama apie tai LCD monitoriaus pagalba.
LCD ekranas, signalo žibintai, LED BAR grafika, kontrolės touchpads ir visų laidų, jungčių ir elektronikos dalys yra integruotos į vieną, rakinamą skyrių.

Multi-Dimensional Coil Design MZ 6100 išimtinė įvairialypė paieškos ritės konstrukcija, suteikia neprilygstamą, 100 procentinį aptikimą pavojingų metalo gaminių, pavyzdžiui: pistoletas, peilis ir pan. aptinkamas nepriklausomai nuo vietos ir orientacijos erdvėje.

Digital Signal Processor (DSP) Based Technologijos suteikia didesnį jautrumas o noise immunity, diskriminacija, darbo stabilumą ir bendrą gaminio patikimumą.
Įdiegtos ir kitos nemažiau reikalingos funkcijos: ,,netikras,, aliarmo suveikimas, momentinis kamerų įjungimas/išjungimas, patalpų automatinis užrakinimas/atrakinimas, daiktų prametimo galimybės išvengimas, distancini valdymas, pajungimas prie personalinio kompiuterio dėl statistinių duomenų peržiūros ir detektorių valdymo, programų koregavimas, paieškos zonų valdymas ir dar daug kitų nemažiau reikalingų funkcijų bei galimybių.

Techninės charakteristikos

Darbo temperatūros -20 °C iki +70 °C, drėgnumas: 95% be kondensato.
Maitinimas 100-240 VAC, 50 arba 60 Hz, 55 W.
Atitinka IP 55.
Tikslinė rodymas Lights.
Dvidešimt (20) atskirų aptikimo zonų ( informacija rodoma praėjimo panelėse, LED šviesų pagalba).
Trisdešimt dvi (32) nepriklausomos programos paieškai skirtingoje aplinkoje.
2300 pasirinktinų veikimo dažnių – galima MZ 6100 įrengti šalia kitų įvairaus tipo metalo detektorių ar įrenginių (gamintojas nevaru).
Trukdžių slopinimas – išplėstinis analoginis ir skaitmeninis filtravimas, taip pat, reguliuojamas veikimo dažnis, pašalina galimą poveikį nuo rentgeno, radijo ir kitų elektros trikdžius keliančių prietaisų.
Skaitliukas įvairios krypties praėjimo registracija. Fiksuojami pavojaus ir eiliniai praėjimai. Sudaroma procentinė analizė. Keturi krypties skaičiavimo parametrai (pirmyn, atvirkštinė, atimtis atvirkštinės ir bi-directional).
Atsitiktinė Signalizacija Feature. Suteikia galimybę atsitiktinių signalų generavimą (asmeniškai pasirinktą procentas su amplitudę reguliuojamas 0-50 proc).
Informacija perduodama operatoriui – garsinis signalas ir Bright LED, Pacing Lights (tarptautiniai simboliai esančios prie įėjimo vaizdinės signalizacijos).
Visi nustatymai yra apsaugoti raktais ir užraktais su dviejų lygmenų prieigos kodais. Papildomas saugumas apsaugo nuo neleistino priėjimo prie kabelių, jungčių ir elektronikos.
Maitinimo keitiklis (žemos įtampos kintamosios arba nuolatinės srovės).

Garantija 3 metai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.