Garrett PD 6500i

12 SoldIšankstinis užsakymas

6,999.00

Originalas. IĮ Skaineta vienintelis Garrett distributorius Lietuvoje.

® Geriausias pasiūlymas Lietuvoje. 

Vartelių tipo metalo detektorius, skirtas įvairių metalinių objektų paieškai. Panaudojimas: renginiai, įkalinimo įstaigos, įmonių apsauga ir pan.

Profesionalus metalo detektorius, skirtas smulkių / stambių metalinių objektų paieška įvairioje aplinkoje.

Atitinka visus saugumo standartus

Pagaminta JAV.

Išankstinis užsakymas

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: GMD0006500 Kategorija:

Tai vienas iš geriausių detektorių pasaulyje.

PD 6500i arkinis metalo detektorius pirmauja rinkoje savo pažangiomis technologijomis, kokybe bei labai patrauklia kaina. Naujausios technologijos įdiegtos į PD 6500i detektorių leidžia pasiekti aukščiausius rezultatus ir detektorius atitinka aukščiausio lygio reikalavimus. Tai jau ne kartą buvo įrodyta pasaulio olimpiadose bei kituose mažiau žinomuose renginiuose.

Detektoriaus privalumai:

Įdiegta didžiausia pralaidumo galimybė, nepažeidžiant saugumo.
Išskirtinumas – lengviausiai įvaldomas.
Labai paprastas surinkimas.
33 aptikimo zonos – tikslus objekto vietos nustatymas.
20 standartinių paieškos programų taikymo galimybė.
Tarptautinio saugumo standartas. PD 6500i atitinka didžiausių pasaulyje bandymų sertifikatus, įskaitant ir tarptautinių oro uostų.
Daugiafunkcinis praėjimo skaitliukas.
Dvigubas aptikimas – siųstuvai ir imtuvai, kiekvienoje panelėje – PD 6500i turi tarsi du metalo detektorius viename.
Skenuojant iš abiejų pusių – padidėja suradimo kokybė ir patikimumas bei tikslios vietos nustatymo galimybė.
Advanced Broadband – aptikimo technologija, užtikrina puikią tikslinę analizę, juodųjų ir spalvotųjų ginklų aptikimas bei diskriminacija monetoms, raktams, sagoms ir pan.
Superior universalumas – Nustatymai skirti naudoti aerouostuose, kalėjimuose, mokyklose, renginiuose, masinio susibūrimo vietose ir t.t. Atitinka IP55 standartus.

PD 6500i yra modulinė konstrukcija, kuri leidžia greitą ir paprastą produkto surinkimą iš 4 (keturių) mazgų, naudojant tik 8 (aštuoni) varžtus ir 3 (tris) vidaus kabelio jungtys.
Zoninis aptikimas – išimtinė funkcija – net 33 nepriklausimos aptikimos zonos, išdėstytos per visa praėjimą, leis tiksliai identifikuoti pranešamo objekto vietą.

PD 6500i valdymo prieiga – skydas skirtas naudoti įgaliotam personalui, turinčiam tik savo lygio priėjimą prie detektoriaus funkcijų nustatymo su daugiapakopiais saugumo kodais. Tai leidžia įgaliotiems vartotojams pakeisti tik jiems galimus parametrus. Jeigu bus nesankcionuotas priėjimas prie funkcijų nustatymo, detektorius signalizuos aliarmą. Turėdami tokį saugos lygų, išvengsite nesąžiningų operatorių darbo, klastojant patikros parametrus. PD 6500i palaiko visus parametrus net atjungtas nuo maitinimo ir nereikalauja kalibravimas kiekvieną kartą išjungtus ir vėl įjungus detektorių.
Dingus maitinimui, detektorius dar 8-14 val. gali dirbti iš savo energijos resursų.
Detektoriuje įdiegta funkcija – savęs išbandymas/testavimas. Visos sistemos yra tikrinamos nuolat ir atsiradus bet kokiam gedimui ar problemai, nedelsiant pranešama apie tai LCD monitoriaus pagalba.
LCD ekranas, signalo žibintai, LED BAR grafika, kontrolės touchpads ir visų laidų, jungčių ir elektronikos dalys yra integruotos į vieną, rakinamą skyrių.

Multi-Dimensional Coil Design PD 6500i išimtinė įvairialypė paieškos ritės konstrukcija, suteikia neprilygstamą, 100 procentinį aptikimą pavojingų metalo gaminių, pavyzdžiui: pistoletas, peilis ir pan. aptinkamas nepriklausomai nuo vietos ir orientacijos erdvėje.

Digital Signal Processor (DSP) Based Technologijos suteikia didesnį jautrumas o noise immunity, diskriminacija, darbo stabilumą ir bendrą gaminio patikimumą.
Įdiegtos ir kitos nemažiau reikalingos funkcijos: ,,netikras,, aliarmo suveikimas, momentinis kamerų įjungimas/išjungimas, patalpų automatinis užrakinimas/atrakinimas, daiktų prametimo galimybės išvengimas, distancini valdymas, pajungimas prie personalinio kompiuterio dėl statistinių duomenų peržiūros ir detektorių valdymo, programų koregavimas, paieškos zonų valdymas ir dar daug kitų nemažiau reikalingų funkcijų bei galimybių.

Techninės charakteristikos

Darbo temperatūros -4 ° F (-20 ° C) iki + 158 ° F (70 ° C), drėgnumas: 95% be kondensato.
Maitinimas 100-240 VAC, 50 arba 60 Hz, 55 W.
Atitinka IP 55, IEC, IEC 529 saugumo standartą.
Tikslinė rodymas Lights.
Trisdešimt trys (33) atskiros aptikimo zonos ( informacija rodoma praėjimo panelėse, LED šviesų pagalba).
Dvidešimt (20) nepriklausomų programų, skirtų patenkinti visus installationspecific reikalavimus, įskaitant reikalavimus. ECAC Europos oro uostų ir TSA reikalavimus, JAV oro uostuose.
Multi-Unit and Multi-Brand Suderinamumas.
2300 pasirinktinų veikimo dažnių – galima PD 6500i įrengti šalia kitų įvairaus tipo metalo detektorių ar įrenginių (gamintojas nevaru).
Trukdžių slopinimas – išplėstinis analoginis ir skaitmeninis filtravimas, taip pat, reguliuojamas veikimo dažnis, pašalina galimą poveikį nuo rentgeno, radijo ir kitų elektros trikdžius keliančių prietaisų.
Skaitliukas įvairios krypties praėjimo registracija. Fiksuojami pavojaus ir eiliniai praėjimai. Sudaroma procentinė analizė. Keturi krypties skaičiavimo parametrai (pirmyn, atvirkštinė, atimtis atvirkštinės ir bi-directional).
Atsitiktinė Signalizacija Feature. Suteikia galimybę atsitiktinių signalų generavimą (asmeniškai pasirinktą procentas su amplitudę reguliuojamas 0-50 proc.).
Informacija perduodama operatoriui – garsinis signalas ir Bright LED, Pacing Lights (tarptautiniai simboliai esančios prie įėjimo vaizdinės signalizacijos).
Visi nustatymai yra apsaugoti raktais ir užraktais su dviejų lygmenų prieigos kodais. Papildomas saugumas apsaugo nuo neleistino priėjimo prie kabelių, jungčių ir elektronikos.
Valdymo Outputs.
Maitinimo keitiklis (žemos įtampos kintamosios arba nuolatinės srovės).

Garantija 3 metai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.