Giluminis detektorius BlackDog X-TREME / gylis <6m.

Išankstinis užsakymas

1,999.00

Originalas. IĮ Skaineta oficialus BlackDog distributorius Lietuvoje.

Premium klasės detektorius, įvairių objektų paieškai sausumoje ir dalinai vandenyje.

Gylis gali siekti virš 6m.

Dvi ritės: 1×1 metro (giluminė) ir 28 cm (std. / universali).

Priedai: ausinės, pakrovėjas, anglies pluošto rėmas, diržai.

Pagaminta Ispanijoje.

Išankstinis užsakymas

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: MDBDXTREME Kategorijos: ,

Ačiū, kad pasirinkote metalo detektorių sukurtą kompanijos Black Dog (Ispanija).

Tai naujos kartos metalo detektorius, turintis didelį paieškos gyli su PI technologija, kuri naudojama profesionaliuose detektoriuose. Šios technologijos pagalba paieška bus įdomi ir naudinga. Su šiuo detektoriumi galite rasti smulkius ir stambius objektus. Paieškos gylis stambiems objektams siekia virš 6 metrų.

KOMPLEKTACIJA

  1. Detektoriaus valdymo blokas.
  2. Paieškos rėmas 1 x 1 m.
  3. Paieškos ritė 32,5 cm.
  4. Ausinės.
  5. Rėmas.
  6. Ritės diržai x 2 vnt.
  7. Valdymo bloko diržas.
  8. Pakrovėjas.

VALDYMAS

DELAY / Dalinė diskriminacija

Padeda pašalinti nedidelius metalinius objektus, esančius sekliame gylyje, ir taip pat panaikinti grunto mineralizaciją. Kuo mažesnė vertė, tuo didesnis gylis. Padidinus vertę, nepageidaujami objektai, tokie kaip aliuminio folijos gabalėliai, švino gabalėliai ar kiti metalai, gali būti atmesti, tačiau gali būti sumažėjas detektoriaus gylis.

TX-BOOST / Impulso valdymas

Šis valdiklis reguliuoja perdavimo impulsų plotį. Jei nustatyta didelė reikšmė – gylis didesnis, tačiau didėja srovės suvartojimas. Ieškant vietovėse, kuriose yra daug mineralizacijos, rekomenduojama sumažinti vertę, kad būtų išvengta klaidingų signalų.

FREQ / Darbo dažnis. Jei ieškote šalia elektros linijų, o detektorius yra paveiktas trukdžių, naudodamiesi FREQ valdikliu galite sumažinti šiuos trukdžius. Šio valdiklio pagalba, galima pakeisti detektoriaus darbo dažnį, kuris gali svyruoti nuo 95Hz iki 125Hz. Šis valdymas padeda pašalinti elektros trikdžius, jei ieškoma šalia elektros linijų ar kitų trikdžių šaltinių. Norėdami optimaliai sureguliuoti dažnį, naudodami kartu su valdikliu GAIN – ieškome nedidelio slenksčio lygio. Jei pastebime, kad slenksčio tonas turi daug variacijų, lėtai sukame FREQ reguliavimo valdiklį į dešinę arba į kairę, kol gauname ryškiausią įmanomą slenksčio toną. Rekomenduojamas 3 lygis.

VOLUME / Garso stiprumas. Įrenginio garsumo valdiklis naudojamas garsiakalbio skleidžiamo garso intensyvumui reguliuoti. Šis valdymas visiškai neturi įtakos įrenginio gyliui.

GAIN / Įrenginio stiprumo / jautrumo valdymas. Jei paieška atliekama labai mineralizuotame grunte (molis, juodas smėlis, sūrus smėlio paplūdimys, turite nustatyti GROUND potenciometrą į padėtį 9 (arba arti to), kad išvengtumėte grunto mineralizacijos padarinių. Jei žemė per daug mineralizuota, taip pat galite padidindami DELAY reikšmę ir sumažindami TX-BOOST ir GAIN reikšmes.

GROUND / Grunto balansas. Su šiuo nustatymu pašaliname žemės mineralizacijos poveikį. Kuo detektorius tylesnis, tuo žemės įtaka detektoriui mažesnė o tai leidžia didinti GAIN / Įrenginio stiprumą / jautrumą ir pasiekti didesnius gylius.

RESET / Perkovimas. Šis mygtukas naudojamas detektoriui iš naujo subalansuoti.

BATERIJOS IR JŲ KROVIMAS

Detektorius aprūpintas labai galinga 3400 mAh ličio jonų baterija, kuri palaiko normalų detektoriaus darbą nuo 15 iki 30 valandų, priklausomai nuo TX-BOOST mygtuko skaitinės padėties. Detektorių reikia įkrauti, kai užsidega baterijos lygio LED. Apytikslis įkrovimo laikas yra 3–4 valandos, kol įkroviklio lemputė pradės šviesti žaliai. Pridedamas įkroviklis yra automatinis ir apsaugo akumuliatorių nuo perkrovimo.

PRIEŽIŪRA

Detektoriui valyti rekomenduojama drėgna medvilnine šluoste. Nerekomenduojama naudoti cheminių produktų, kurie gali pakenkti įrenginio ir jo priedų estetikai.

Svarbu. Dirbdami su 32,5 cm. ar 1 x 1 m. paieškos rite, visi valdymo nustatymai yra panašūs, tik atrandami objektai bus randami skirtingame gylyje.

 

TECHNINĖS CHARANTIRISTIKOS IR PRIVALUMAI

TECHNOLOGIJA – PI (nereikalauja gylio).

KINTAMAS DAŽNIS – 95 – 125 Hz (daugiadažnis).

AUSINIŲ JUNGTIS – 6,35 mm.

AKUMULIATORIŲ ĮKROVIMO JUNGTIS – 2,5 mm.

RITĖS JUNGTIS – PRAMONINĖ.

AKUMULIATORIUS – LIČIO JONŲ 16.8V / 3400 mA.

AUTONOMIJA – 20 / 40 VALANDŲ.

ĮKROVIMO LAIKAS – 3-4 VALANDOS.

MAKSIMALIOS ELEKTROS SĄNAUDOS – 170 mA.

IŠMANUS ĮKROVIKLIS -16,8V / 2A.

IŠMATAVIMAI – 150x100x60 mm.

PAIEŠKOS MODULIAI – 1×1 m. RĖMAS ir 32,5 mm Monoloop ritė.

ANGLIES PLUOŠTO TELESKOPINIS RĖMAS.

APTIKIMO GYLIS – IKI 8 METRŲ (maksimalus).

GARANTIJA – 2 METAI.

PAGAMINTA – ISPANIJOJE.

 

Rėmas, tai iškirtinės konstrukcijos detektoriaus priedas paieškos. Pav.:

 

IĮ Skaineta Black Dog vienintelis atstovas Lietuvoje.

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.