Minelab Vanquish 540 +Dovana 125 Eur.

445.00

Pagaminta Malaizijoje (originalas).

Neprofesionalus / mėgėjiškas metalo detektorius, skirtas mėgėjams bei pradedantiesiems ieškotojams, įvairių objektų paieškai.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: MMD0000540 Kategorija:

Kuriant ši prietaisą, Minelab tikslas buvo pagaminti kažką panašaus į jau tapusi legenda Garrett Euro ACE ir savo senąjį X-Terra modelį. Tam buvo pasirinkta pigesnė gamyba Malaizijoje ir dalinai nukopijuotas Garrett dizainas. Ar Minelab pavyko – daugumą respondentų sako NE ir pirmu ir antru atveju.

Nežiūrint į nesėkmę Vanquish serija stipriai reklamuojama viešojoje erdvėje ir šis darbas atneša tam tikrus pardavimus rinkoje. Kaip teigia pats Minelab gamintojas, detektorius Vanquish 540 — absoliučiai naujas mėgėjiško lygio paieškos prietaisas. Tai suprantamai valdomas, lengvas ,patogus ir stabilus prietaisas padedantis pasiekti paieškoje tam tikrų rezultatų.

Vanquish 540 dirba vadinamuoju  Multi dažniu (Multi-IQ technologija), kuris leidžia identifikuoti įvairaus pobūdžio tikslus — nuo senovinių monetų iki metalo laužo. Kokiu tiksliai dažniu detektorius dirba, gamintojas nedeklaruoja. Detektoriuje įdiegtos šešios paieškos programos palengvina paieškos užduotis.

Paieškos ritė  9×12 colių ritė atspari vandeniui iki metro gylio. Metalo tipas atpažįstamas pagal garsą – skirtingų garso tonų pagalba.

Gaila, bet Vanquish 540 liko be grunto balanso, gamintojai to nenumatė. Minelab Vanquish 540 jau turi režimą Pin-Point o likusios charakteristikos yra atitinkančios pradinio lygio detektoriui. Prietaise nėra nieko nereikalingo, viskas maksimaliai paprastos. Jūs galite nupirkus šį metalo ieškiklį iš karto užsiimti paieška. Gaišti laiką įgūdžių įgijimui nereikės!

Komplekte rasite ritės apsaugą ir ekrano apsaugą.

 

Techninės charakteristikos ir privalumai:

Paieškos ritė 9×12 colių / DD (galima nardinti į vandeny tik iki 1m.).

Komplekte laidinės ausinės.

Maitinimas 4xAA tipo baterijos.

Ekrano apšvietimo nėra.

Garso reguliavimas.

Pin-Point funkcija.

Galima visų metalų paieška.

Diskriminacija iki 25 segmentų.

4 paieškos programos.

ID parodymai ekrane.

Ekranas turi apšvietimą.

Apsaugotas nuo atsitiktinių vandens purslų.

Darbo dažnis Multi-IQ (tikslus nenurodamas gamintojo).

Ausinių jungtis 3,5 mm.

Ilgis 76-145 cm.

Svoris 1,3 kg.

Garantija 2 metai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.