Plačiau apie gamintoją Quest

IĮ Skaineta vienintelis Quest distributorius Lietuvoje.

® Geriausias pasiūlymas Lietuvoje.

3943 Irvine Blvd,

Ste 527 Irvine,

CA 92602 U.S.A.

Plačiau skaityti „Aprašymas“.

 

Produkto kodas: QUEST Kategorija:

Naujausi produktai:

Quest Xpointer II (2024 m.).

Quest V60 (2024 m.).

Quest V80 (2024 m.).

Quest Q35 Multi (2023 m.).

Quest Xpointer MAX (2022 m.).

 

Nebegaminami ir nebeparduodami Quest metalo detektoriai:

Quest Q30/Q30+ (2024 m.).

Quest Q20 (2023 m.).

 

Quest istorija, kaip verslo žaidėjo metalo detektorių rinkoje yra palygintinai nauja – prasideda 2000-aisiais. Kompanija įsikūrė Los Andžele, Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu vienas iš trijų pagrindinių Quest ofisų randasi Vokietijoje. Mes, Lietuvos įmonė IĮ Skaineta esame vienintelis oficialūs Quest distributorius Lietuvoje ir Estijoje.

Ką siūlo Quest savo klientams? Tai aukštos kokybės ir naujausių technologijų prietaisai už labai gerą kainą. Viskas kas naujausia šiuo metu rinkoje rasite Quest produkcijoje. Dar vienas labai šaunus faktas, kad Quest turi savo stilių, jie nekopijuoja kitų gamintojų, kuria savo išskirtinius produktus.

Ši įmonė sukūrė tikrai šaunių prietaisų, skirtų metalo aptikimui sausumoje ir  vandenyje. Viena populiariausių šiuo metu rinkoje esančių šio gamintojo serijų yra Quest Q20 ir naujai išleista Q30 serijos. Šie Quest įrenginiai, atitinkantys visus šiuolaikinius tokios įrangos standartus, yra populiarūs ir turi  teigiamus klientų atsiliepimus.

Kiti gerai žinomi ir mėgstami įrankiai yra Pin-Pointer tipo detektoriai Xpointer serijos – paklausa yra labai didelė, nes yra sąlyginai nebrangus, bet kokybiški ir pažangūs.

Naujausia serija – Scuba Tector. Šis serija turi įvairių modifikacijų iš kurių naujausia Scuba Tector PRO (išskirtinis produktas be analogų pasaulyje).

Quest metalo detektoriai yra geriausiai žinomi tarp JAV lobių ieškotojų, bet prieš 10 metų ir Europos ieškotojai pradėjo naudoti šio gamintojo prietaisus.  Šiandien dienai, Quest galime įsigyti ir Lietuvoje. 2022m. 3 ir 4 kv. pardavimų statistika parodė, kad Quest turi didžiausius pardavimus Lietuvoje.

Quest, tai startuolis (JAV / Kinija), kurio pirminis pavadinimas buvo Deteknix. Šis pirminis startuolio pavadinimas buvo apginčytas kompanijos First Texas Corporation. Deteknix pralaimėjo kovą ir bendrovės prekinis ženklas buvo pakeistas į Quest (iš dalies, tai daug šauniau skambantis pavadinimas J ). Tai įvyko seniai ir Lietuvoje mes turime galimybę pažinti tik naują brendą – Quest.

Quest metalo detektorių aprašymus, kokybiškas nuotraukas, produkcijos pavyzdžius ir akcijas rasite mūsų svetainėje www.skaineta.eu. Jeigu kyla klausimų, visada galite gauti atsakymus susisiekus telefonu arba e.paštu, atvykus pas mus.

Mes niekada nereklamuojame įrenginių aklai, net jei kalbame apie žinomiausius, patikimiausius ir brangiausius prekės ženklus. Mūsų konsultacijos leis jums priimti pagrįstą sprendimą perkant / renkantis įrangą. Taigi, Jūs patikrinsite kiekvieno įrenginio pranašumus ir trūkumus, palyginsite su konkurentais ir pasirinksite Jums tinkamiausią variantą.

Oficialus interneto puslapis: www.questmetaldetectors.com

Oficialus ir vienintelis distributorius Quest Lietuvoje tik IĮ Skaineta.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.