Plačiau apie XP gamintoją.

Dirbame su XP daugiau nei 14 metų. 

IĮ Skaineta geriausi pasiūlymai Lietuvoje.

XP Head office:

8 rue du développement,

ZI de VIC,

31320 CASTANET-TOLOSAN FRANCE

33(0) 5 34 43 10 52

Produkcija gaminama Prancūzijoje.

Plačiau skaityti „Aprašymas“ ⇓⇓⇓

Produkto kodas: APIEXPMD Kategorijos: ,

Naujausi produktai:

XP Xtrem Hunter (gilumimė ritė) (2023 m.)

XP Deus II (2022 m.)

—-

Nebegaminami XP metalo detektoriai:

XP Gold Maxx (1996 m.)

XP G-Maxx II (1995 m.)

XP Metal Detectors yra Prancūzijos įmonė, įsikūrusi Tulūzoje.

Nuo 1998 metų yra viena iš pagrindinių žaidėjų metalo detektorių gamyboje pasaulyje. XP kuria ir gamina naujoviškus metalo detektorius, kurie greitai tapo metalo detektorių entuziastų etalonu.

„XP Metal Detectors“ veikia daugiau nei 50 pasaulio šalių per platintojų ir įgaliotųjų perpardavėjų tinklą.
Nuolat ieškodami naujų savybių, kad geriausiai atitiktų savo klientų lūkesčius, XP pasitiki visiška vertės grandinės kontrole – nuo projektavimo iki metalo detektorių platinimo.

XP technologija.

Už sėkmę dėkojame mūsų metalo detektorių kokybei ir jų atstovaujamoms technologinėms naujovėms. Sugalvoti ir sukurti mūsų inžinierių, bendradarbiaujant su mūsų patyrusių ieškotojų komanda, XP metalo detektorių asortimentas atitinka tikrus vartotojų lūkesčius ir pageidavimus. Mūsų gaminiuose derinama galia, patikimumas ir ergonomika, kad būtų pasiekta tobula vartotojo ir prietaiso pusiausvyra. Išleisdama modelį DEUS, XP išrado naujos kartos metalo detektorių, pasižymintį patogiu dizainu ir optimaliu našumu. Pomėgį jis perkėlė į naują dimensiją ir pasauliui parodė savo pirmąjį didelio našumo visiškai belaidį metalo detektorių, sveriantį nuo 770 gramų.

Mūsų vertybės ir įsipareigojimai.

„XP Metal Detectors“, siekdama gerbti aplinką ir kovoti su planuojamu senėjimu, yra pirmoji įmonė, kuriai suteiktas naujas „Longtime®“ ženklas – pirmasis Europos ženklas, identifikuojantis ir reklamuojantis gaminius, sukurtus ilgaamžiškumui. Trys pagrindiniai reikalavimai, kurių mūsų įmonė yra ypač įsipareigojusi: tvarus dizainas, ilgas remontas ir ilgalaikė garantija.
XP Metal Detectors metalo detektoriams suteikia 5 metų garantiją ir siūlo remontą mažiausiai 10 metų. Be to, XP taip pat investavo į atsinaujinančią energiją, pastatydama labai aukšto energinio naudingumo pastatą, šildomą saulės kolektorių plokštėmis kartu su medienos granulių katilu, todėl pastatas šildymui neišskiria CO2.

Daugiau informacijos.

Visą informaciją, susijusiai su XP metalo detektorių naudojimu, galima gauti keipęsis į IĮ Skaineta (tel.: +37067477735) arba rasti įvairiuose sklaidos kanaluose – www.skaineta.eu arba gamintojo tinklaraštyje, įvairiose forume ar Youtube kanale.

® IĮ Skaineta oficialus XP atstovas Lietuvoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.