Akcija!

XP Deus II / Conversion pack su 22cm. (9“) rite ir WS6 ausinėmis

749.00 599.00

Originalas. IĮ Skaineta oficialus XP atstovas Lietuvoje.

® Geriausias pasiūlymas Lietuvoje. Dar turime. 

Metalo detektoriaus komplektas, skirtas pakeiti senuosius XP modelius į Multi (FMF) paieškos technologijos.

Komplekte rasite ritę 9“ (22cm.) / FMF su apsaugą, be laido ausines WS6, pakrovimo ir atnaujinimo laidus, apsaugas, tvirtinimus.

Šio komplekto nardinti negalima.

Pagaminta Prancūzijoje.

 

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: XPMD0D2CON9 Kategorija:

Komplektacija:

 • WS6 ausinės su grūdinto stiklo apsauga ekranui,
 • blokelio laikiklis ant rėmo,
 • 1 ritė su apsauga,
 • perėjimas laidinėms ausinėms,
 • trišakis krovimo kabelis,
 • klipsa,
 • programinei įrangai atnaujinti kabelis,
 • LT instrukcija (LT, spausdinta popieriuje).
 • pasirenkami priedai kainuoja papildomai.

Kodėl tai apsimoka pirkti:

Jeigu turite savo seniau pirktą XP DEUS arba ORX metalo detektorių, tai jį paverčiate DEUS II / WS6 / Master / Multidažniu metalo detektoriumi, įsigydami TIK RITĘ IR WS6 belaides ausines.

Šiame rinkinyje ritė bus 9“ (22cm.) FMF su WS6 belaidėmis ausinėmis ir joms skirtu laikikliu ant rėmo.

Ritės rėmas, klipsa, trišakis krovimo kabelis, tvirtinimo varžtai, pulto tvirtinimo laikiklis, apsaugą, ekrano apsaugą, ausinių pajungimo plata papildomai bus prie šio įsigijimo komplekto!

Panaudoti reikės tik rėmą ir kroviklį.

Su šiuo CONVERSION PACK viską galite, kaip su DEUS 2 WS6 MASTER komplektacija!

Pirmasis pasaulyje su belaide rite Multidažnis (FMF technologija) detektorius (ritė perduoda signalą per orą į pultą ir ausines). Hermetiškas vandeniui iki 20m metalo detektorius! Ypatingai lengvas (rankoje 750g). Hermetiškas iki 20m – puiki alternatyva daugeliui tikrų narų + atsparus smūgiams (shockproof). FMF technologija – vienu metu dirba daug dažnių (priklausomai nuo pasirinktos programos dirba skirtingas dažnių ruožas, išjungiami triukšmingi dažniai). 49 dažniai nuo 4 iki 45kHz – realiai viskas ko reikia Lietuvos gruntams ir net šiek tiek daugiau. 12 gamyklinių programų + 12 vartotojas gali susikurti pats ir išsaugoti kaip savo. Reguliuojamas pulto garso lygis, garsas yra dukart stipresnis, nei DEUS. Lengvai paspaudžiami ir patogūs pulto mygtukai (realybėje to nėra išbandyta, todėl tai vertimas iš gamintojo aprašymo) + užraktas nardymui. Garsų rinkiniai visiems skoniams, kurie ateityje bus dar papildyti. Komplektuojamas su belaidėmis ausinėmis WS6, kurios turi didesnį grafinį ekraną, bei 4 mygtukus valdymui – ergonomiškos ausinės, galinčios dirbti nepriklausomai. Apsaugotos ausinės nuo lietaus. Kartu su detektoriumi, kaip aksesuaras bus parduodamos novatoriškos povandeninės ausinės BH-1, perduodančios garsą per kaulinius audinius. Komplekte 22 cm. FMF ritė, dirbanti dažnių ruože nuo 4 iki 45kHz (49 pavieniai dažniais arba FMF), bet pagrindiniai tik 7 dažniai.

 • Nauja revoliucija! XP dar kartą peržengia ribas sukurdama pirmąjį belaidį, Multi metalo detektorių su unikaliomis funkcijomis ir savybėmis. Susiejus ritę, nuotolinio valdymo pultą, ausines ir pinpointerį (MI-6), jie susisiekia vienas su kitu belaidžiu būdu ir be vėlavimo – naudojant XP patentuotą radijo protokolo sistemą. Tai reiškia, kad paieškos ritės generuojami tiksliniai signalai greitai, be jokio delsimo perduodami į ausines, o tai suteikia DEUS II neprilygstamą greitį ir tikslumą. Dėl FMF® (Fast Multi Frequency) technologijos DEUS II puikiai veikia bet kokiomis sąlygomis, tiek sausumoje skirtinguose gruntuose, tiek jūroje.
 • WS6 belaidės ausinės:  naudojamas itin detalus grafinis ekranas, gali dirbti 3 rolėmis: 1. „Slave“ režimu, kada pagrindines funkcijas atlieka DEUS II pultas, WS6 dirba tik kaip belaidės ausinės. 2. „Master“ + ausinės režimu (reikalingas perėjimas + laidinės ausinės, matoma informacija ekrane), šiame režime jos atlieka valdymo funkciją ir pultas nereikalingas. Artimiausiu metu pasirodys ausinės WSAII ir WSAII XL į kurias WS6 galės perduoti garsą. 3. WS6 tik „Master“ režimu. Ausinės yra savo vietoje ant ausų ir jokie papildomi priedai nereikalingi, ausinės atlieka valdymo funkciją. Šitoje konfiguracijoje nesimato ekrano informacijos, kol nebus nuimtos ausinės.
 • Darbas po vandeniu. Kaip ir minėta, DEUS 2 nardinamas iki 20m gylio (realus konkurentas povandeniniams MD + skaidriam vandeny rodo ID ekrane – ko nedaro povandeniniai). Ekrano mygtukai yra labai minkšti ir lengviau spaudosi, bet didesniame gylyje jie įsispaudžia, todėl naudojamas nardymo užraktas – mygtukai užsirakina ir į vandens spaudimą nebereaguoja. Atrakinimui reikalinga mygtukų kombinacija. Papildomos laidinės ausinės, perduodančios garsą per žandikaulį leidžia žymiai geriau girdėti garsus vandenyje. Naudojama povandeninė antena, kuri tvirčiau tvirtinasi, yra paruošti kabliukai ant pulto, kad tvirtai laikytųsi.
 • Papildoma opcija: BH-01 laidinės ausinės. Jos puikiai tinka tiek po vandeniu (hermetiškos iki 20m), tiek triukšmingoje aplinkoje, nes garsas perduodamas per žmogaus kaulinius audinius, todėl nereikia kelti garso ir gadinti savo ausų, taip pat girdisi aplinka, nes ausys nėra uždengiamos.
 • Programos valdymo pulte (12 gamyklinių programų + 12 vartotojui leidžiama susikurti pačiam).

DEUS II didelis pasirinkimas programų – galingas pranašumas, tinkantis visoms grunto sąlygoms.

 1. GENERAL: Multi FMF
 2. SENSITIVE: Multi FMF
 3. SENSI FT: Multi FMF
 4. FAST: Multi FMF
 5. PARK: Multi FMF
 6. DEEP HC: Multi FMF
 7. DEUS MONO (vienas dažnis)
 8. GOLD FIELD: Multi FMF
 9. RELIC: Multi FMF
 10. DIVING: Multi FMF
 11. BEACH: Multi FMF
 12. BEACH SENS: Multi FMF

Galimas susiejimas su MI- 6 pinpointeriu. Belaidžio nuotolinio valdymo pulto baterijos veikimo laikas iki 30h, priklausomai nuo aktyvuotos garso išvesties.

Garantija: 5 metai.

IĮ Skaineta oficialus XP atstovas Lietuvoje.

Akcija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.