XP DEUS / Pilnas V6 su 22cm. (9“) HF (super aukšto dažnio) rite, RC ir WS4 ausinėmis

1,049.00

Originalas. IĮ Skaineta oficialus XP atstovas Lietuvoje.

Profesionalus detektorius, skirtas objektų paieškai vidutiniame gylyje bet su dideliu jautrumu. Įdiegta Daugiadažnė paieškos technologija.

Komplekte rasite ritę 9“ (22cm.) / HF su apsaugą, RC (valdymo pultas), WS4 be laido ausines, pakrovimo ir atnaujinimo laidus.

Pagaminta Prancūzijoje.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: XPMDDRCWS49HF Kategorija:

Detektorius bus standartiškai su 9“ /22 cm / HF ir WS4 be laido ausinėmis, bei valdymo bloku. 

XP Deus  – detektorius sukurtas jau prieš 8 metus, nenaujas produktas, tačiau kas keletą metų, gamintojas vis išleidžia programinės įrangos atnaujinimus. Pirmoji versija 2,0, dabar jau išleista 5,21 versija. Versija gali atsinaujinti kiekvienas Deus turėtojas, tiesiog savo namuose. Jeigu turite klausimų šia tema, mielai prašome kreiptis  – visada padėsime išspręsti kilusias problemas.

Prancūzijos metalo detektorių gamintojas – XP. Deus RC kaina 980 Eur. su PVM, tai NE pilna komplektacija: ritė pasirinktinai ir valdymo pultas. Ausinių nėra.

Tai belaidis metalo detektorius – visi trys pagrindiniai sąveikaujantys moduliai komunikuoja belaidžiu ryšiu. Naujasis Deus detektorius sudarytas iš trijų pagrindinių komponentų – ritės, distancinio valdymo pulto ir ausinių. Kiekvienas šių komponentų keičiasi duomenimis belaidžiu ryšiu.

Ritėje jau yra sumontuoti visi reikalingi elektronikos elementai, sumontuoti ultra miniatiūrinėje plokštėje, galintys signalą analizuoti ir perduoti skaitmeniniu būdu belaidėms ausinėms ir distanciniam pultui, taip išvengiama signalo silpimo ir trikdžių. Apdorotas signalas siunčiamas į sąveikaujančius blokus radijo ryšiu realiuoju laiku.
Išjungus distancinio valdymo pultą detektorius ir toliau dirba!

Su distancinio valdymo pultu galima valdyti visus detektoriaus darbo nustatymus: jautrumą, diskriminaciją, grunto balansą, dažnius (4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz, 27 kHz), garsinius tonus ir t.t… Taip pat galima naudotis programomis, kurios ankščiau buvo sukurtos distancinio pulto pagalba.

Nauja patentuota detektoriaus rėmo konstrukcija yra žymiai patogesnė laikyti, nes rankena yra su iškilimais ir padengta guma, be to yra pakeistas rankenoms kampas, kad būtų patogiau laikyti.

Techninės charakteristikos ir privalumai:

Paieškos technologija VLF.
Kintantys dažniai 4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz, 27 kHz reikia perjunginėti, negali dirbti vienu kartu (viso yra 35 variantai).
Vandeniui nelaidi, DoubleD  paieškos ritė.
Diskriminacija.
NOCH diskriminacijos.
LCD ekranas.
Jautrumo reguliavimo galimybė.
THRESHOLD funkcija.
NOISE CANSEL funkcija.
Grunto balansas.
Metalų atpažinimas garso pagalba ( 5 tonai ).
Vidaus garsiakalbis ir ausinių jungtis.
Dinaminė paieška.
Pin-Point funkcija – tikslus rasto objekto vietos nustatymas.
Nėra grunto druskų ir mineralų ignoravimo.
Rėmo ilgis nuo 1,00 iki 1.4 metro.
Maitinimas 3 akumuliatoriai (kiekvienam blokui atskirai).
Darbo temperatūra nuo 0 iki +35 C.

Garantija 5 metai.

IĮ Skaineta oficialus XP atstovas Lietuvoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.