Kablys paieškai vandenyje XXL / MAGNETAR

45.00

Originalas. IĮ Skaineta oficialus Magnetar distributorius Lietuvoje.

Skirtas paieškai vandenyje ir sausumoje.

Paskirtis surasti tai, ko negalima rasti paieškose su magnetu ir virve.

Turi 3 šakas ir tvirtinio kilpą.

Paieškos būdai: traukimas, įleidimas, valkiavimas.

Nyderlandai (Europa).

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui

Pagaliau Lietuvoje galima nusipirkti ne tik magnetų, bet ir išskirtinių produktų paieškai vandenyje.

Kablys su kilpa 3 šakų MAGNETAR (Nyderlandai), kuris skirtas mėtymui pritvirtinus prie virvės. Magnetar specializuotas virves rasite peržiūrėję kitus produktų puslapius.

Šio įrenginio pagalba galėsite atlikti paieškas vandens telkinių dumble, žolėse ar kitose vietose, kur negalima įmestas magneto su virve. Be to kartais magneto jėgos nepakanka ištraukti ar išjudinti dumble įstrigusius objektus – kablys bus labai gera išeitis šioje situacijoje. Raskite tai, ką negalėjo dėl įrangos stokos atrasti kiti.

IĮ Skaineta vienintelė tokio produkto platintoja Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Magnetar produktai, tai Europos prekinis ženklas, tai kokybė ir patikimumas kiekvienoje smulkmenoje. Dabar tai naujas etalonas šių prekių kategorijoje. Gal, gal sumokėsite už Magnetar produktus kelis eurus daugiau, bet turėsite tai, ką galima nusipirkti geriausio.

Kablys trijų šakų su kilpa / XXL. Žvejybos kablys yra puikus įrankis norint pasiekti giliau gulinčius objektus. Seni objektai tokie, kaip sena technika ar Pirmojo / Antrojo pasaulinio karo reikmenys, laikui bėgant paniro į dumblą arba yra padengti lapais ir šakomis. Naudodami žvejybos kablį, rasite objektus ten, kur juos paliks ieškotojai su magnetais. Tai naujiena paieškose magnetais vandenyje. Raskite dar daugiau radinių su Magnetar produktais.

Visiškai atsparus korozijai. Nerūdija (nenuvalius po paieškos gali atsirasti min korozijos). Pagamintas iš kokybiško nerudėjančio plieno.  Suderintas su paiešką virve – turi kilpą. Galimas ir kitoks paieškos ir tvirtymo būdas.

Kam tinka kablys su sriegiu?
Kablys skirtas žmonėms, kurie nenori lįsti į vandenį ir nori likti ant kranto ar valtyje. Badydami gruntą galite pasiekti giliau esančius objektus. Šie giliau gulintys objektai dažnai būna puikios būklės. Taip yra todėl, kad objektai mažiau kontaktavo su deguonimi. Papildomai galite valkiuoti kablį dugnu, įleidinėti ar mėtyti ir taip sulaukti nemetaliniu objektų užkibimo. Kablį galite naudoti ir iškelti objektus kurių iškėlimui magneto jėgos nepakanka. Dar viena paskirtis – valties inkaras.

Produktas nereikalauja patirties – tinka visiems.

Technines charakteristikos ir privalumai:

Trijų šakų.

Svoris 595 g.

Aukštis 240 mm.

Plotis 200 mm.

Kilpos dydis 30 mm (vidus).

Kablio šakos storis 9 mm.

Prikibimo prie magneto galimybė yra.

Pagaminta iš nerudėjančio plieno.

Naudojamas galimas sūriame ir gėlame vandenyje.

Aplinkos temperatūros diapazonas: -80 / +150 laipsnių.

Didžiausios svorio laikymas pasiekiamas traukiant.

Svarbu:

Reikia nepamiršti, kad kablys turi tris aštrius kobinius, kurie yra potencialiai pavojingi nes yra aštrūs. Naudojant turi būti imtasi visų saugumo priemonių.

Garantija 2 metai.

 

Pagaminta Nyderlanduose.

IĮ Skaineta vienintelis oficialus Magnetar atstovas Lietuvoje.

 

Naujiena

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.