XP kuprinė W280

159.00

Originalas. IĮ Skaineta oficialus XP atstovas Lietuvoje.

® Geriausias pasiūlymas Lietuvoje. Dar turime. 

Profesionali kuprinė, specializuota XP metalo detektoriams ir jų priedams gabenti.

Pagaminta Prancūzijoje.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: XPPI000000K Kategorija:

Abejojate, kur laikyti savo įrangą? Nesijaudinkite, XP rado sprendimą!

XP gamintojas didžiuojasi galėdamas pranešti apie savo naujojo XP BACKPACK 280 pasirodymą. Specialiai sukurti XP metalo detektoriams ir jų priedams gabenti. Šis produktas derina patogumą ir funkcionalumą.

XP gamintojas visada ieško naujų dizaino iššūkių, todėl jie ėmėsi užduoties ir dabar siūlo pirmąją kuprinę, specialiai pagamintą XP vartotojams, pradedantiesiems ir patyrusiems tyrinėtojams.

Pagamintas iš ypač atsparių medžiagų (poliesterio 600D ir 1000D), paprastai aptinkamų aukštos klasės kelioninėse kuprinėse, „XP BACKPACK 280“ yra tvirtas ir tinkamas naudoti lauke bet kokiomis oro sąlygomis.
„XP“ dizaineriai norėjo žengti šiek tiek toliau ir tvirtumą suderinti su komfortu.

Be nugaros paminkštinimo ir didelių paminkštintų pečių diržų, jis taip pat turi 9 reguliavimo diržus, paskirstytus per 5 skirtingas zonas, leidžiančius paprastą ir individualų pritaikymą.

Dygsniuotas diržas užtikrina stabilumą ir tolygų krovinių pernešimą per klubus. Visa tai kartu su kvėpuojančia nugaros vėdinimo sistema maksimaliai padidina mobilumą ir sumažina nuovargį.

10 kišenių – skyrių, kad būtų vietos konkretiems daiktams. Yra kišenės rodyklių žymėjimui, aksesuarai, ausinės, asmeniniai daiktai ir daugelis kitų. Aišku viena, vietos naudojant XP BACKPACK 280 netrūksta.

Bet yra dar daugiau! dėka MOLLE® (modulinės lengvosios krovinių pernešimo įrangos) priedų sistemos, plačiai naudojama NATO pajėgose, leidžia pritvirtinti įvairius priedus horizontaliomis juostomis, susiūtomis į plokščias kilpas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.