BlackDog Gladiator / Gylio detektorius su 32,5cm. (13“) rite

999.00

Originalas. IĮ Skaineta oficialus BlackDog distributorius Lietuvoje.

Premium klasės detektorius, įvairių objektų paieškai sausumoje ir dalinai vandenyje. Didelis gylis.

Ritė 32,5 cm. / 13“ / DooubleD. 

Pagaminta Ispanijoje.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: MDBD000000G Kategorijos: ,

Specializuotos gylio detektorius. Galima dirbti sausumoje ir vandenyje (iki valdymo bloko).

Specializacija: Profesionalus metalo detektorius, skirtas patyrusiems ieškotojams, smulkių, labai smulkių ir stambių objektų paieškai dideliame gylyje.

Nuo pirmos pardavimų dienos užsirekomendavęs nepriekaištinga kokybę, jautrumu ir gyliu.

Metalo detektorius Gladiator BlackDog pasižymi paprastu naudojimu. Jame yra vienas didžiausių LCD ekranų, kad informacija būtu lengviau pasiekiama ir vartotojas pajustų geresnį paieškos pojūtį. Be to, ekranas turi apšvietimą, kuris leis ieškoti, bet kuriuo paros metu.

Detektoriaus programinė įranga patobulinta ir atnaujinta 2022 metų pabaigoje – paieškos kokybė tapo dar geresnė.

Detektoriaus sukūrimui firma BlackDog panaudojo naujausios kartos mikroprocesorius, todėl detektorius paieškos metu nestabdo, „negalvoja“ viskas vyksta labai greit ir kokybiškai. Darbui panaudotos VLF ir PI technologijos. Panaudojus naujus procesorius, detektorius tapo daug gilesnis, bei jautresnis smulkiems spalvoto metalo objektams (dirba 13,33 kHz).

Padidėjus detektoriaus paieškos gyliui, ieškotojas gavo daugiau galimybių rasti gilius, stambesnius objektus. Universalaus dažnio privalumai (vidutinis, paaukštintas dažnis) – moneta, žiedas ir pan. dabar randami vidutiniškai 5-10 procentų gyliau o labai smulkių objektų radimas, maksimaliame gylyje. Visa tai rasite tik su Gladiator.

Diskriminacija – pagrindinė šiuolaikinio detektoriaus funkcija, ji pagerinta ir stabilizuota – nebereikės kasinėti vielų, alaus kamštelių, folijų ir pan. Diskriminaciją galima išsisaugoti, koreguoti, o prireikus dirbti paprasčiausiai ,,All Metal,, režime (karo relikvijų paieška). Radus objektą, detektorius labai informatyviai ir paprastai, LCD ekrane, parodo radinio sudėtį dar jo neiškasus (iliustruotos skalės pagalba). Radiniai suskirstomi net i 10 paieškos grupių, todėl nebus problemos atpažinti skirtingus (reikalingus/nereikalingus) radinius. Į skirtingus objektus šis detektorius reaguoja ir skirtingais garso tonais – geležis žemu tonu………….spalvoti – aukštu ir pan. Praktikoje tai labai patogu.

Vykdant paiešką mineralizuotame ar druskingame dirvožemyje, detektoriaus jautrumas ir paieškos gylis nemažėja. BlackDog Gladiator „ginkluotas“ nauju, greitu, naujos kartos, skaitmeniniu procesoriumi ir visiškai naujos konstrukcijos DuobleD paieškos rite, todėl detektorius tapo labai greitas , lengvesnis ir vartojantis mažiau energijos.

Skirtingai nei kiti profesionalūs detektoriai, net ir pirmą kartą paėmus detektorių, nepatyręs operatorius, gali sėkmingai vykdyti paieška vos po kelių minučių įjungus detektorių.

Tikslus objekto suradimas veikia labai tiksliai nors ritė ir DoubleD tipo, papildomai informacija rodoma ekrane ir garso pagalba. Detektorius turi objekto identifikacijos stabilizaciją – net ir stipriai mineralizuotoje dirvoje detektorius sugeba tiksliai identifikuoti radinį. Maitinimas akumuliatoriais.

Šio detektoriaus kaina nėra maža, tačiau kokybiškas ir individualiai derintas produktas (kiekvienas detektorius yra suderintas žmogaus) niekada ir nebūna pigūs.

Techninės charakteristikos ir privalumai:

Paieškos ritė 32,5 cm / 13“ / DoubleD.
Paieškos ritė su apsauga.
Ultra greitas procesorius.
Anglies pluošto rėmas – CFF.
Grunto balansas automatinis.
Technologija VLF ir PI.
Diskriminacija 10 segmentų.
Darbo dažnis 13,33 kHz.
LCD ekranas su 10 pozicijų apšvietimu.
Rėmo ilgis reguliuojasi nuo 1,1 iki 1,45 metro.
Vidaus garsiakalbis.
Stereo arba Mono ausinių jungtis.
Pin-Point funkcija (tikslus objekto radimas).
Metalų skyrimas garso pagalba.
2 darbo režimai.
Garso reguliavimas (10 lygių). Stiprus garsas.
Akumuliatorių talpa 3400 mAh.
10 jautrumo lygių.
Detektoriaus valdymas per MENU.

 

Garantija 2 metai.

Originalas. IĮ Skaineta oficialus BlackDog atstovas Lietuvoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.