Garrett AXIOM / Ritės 32,5cm. (13“), DoubleD ir 28cm (11′), Mono / 2023m. Naujiena

4,440.00

Originalas. IĮ Skaineta vienintelis Garrett distributorius Lietuvoje.

Premium klasės detektorius, įvairių objektų paieškai. Didelis gylis ir jautrumas.

Komplekte rasite 2 paieškos rites, krovimo laidus, akumuliatorių dėžę, kuprinę, be laido ausines MS-3.

Turime Lietuvoje.

Pagaminta JAV.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: MDG00AXIOM Kategorijos: ,

Specializuotos Premium paieškos detektorius. Galima dirbti sausumoje ir vandenyje.

Specializacija: Profesionalus metalo detektorius, skirtas patyrusiems ieškotojams, smulkių, labai smulkių objektų paieškai dideliame gylyje.

Nuo pirmos pardavimų dienos užsirekomendavęs nepriekaištinga kokybę ir gyliu.

Pagaminta JAV.

Detektoriaus sukūrimui firma Garrett panaudojo paskutinės kartos PI technologiją – Ultra-Pulse. Ši technologija naudojama tik iškirtinai aukštos kategorijos detektoriuose ir yra užpatentuota. Panaudojus paskutinės kartos PI technologija, detektorius tapo daug gilesnis, bei jautresnis smulkiems spalvoto metalo objektams. Padidėjus detektoriaus paieškos gyliui, operatorius gavo daugiau galimybių rasti gilius, smulkius / stambesnius objektus. Ultra-Pulse paieškos privalumai – moneta, žiedas ir pan. dabar randami vidutiniškai 10-15 procentų gyliau. Labai smulkių objektų radimas – maksimaliame gylyje. Visa tai rasite tik naudodami AXIOM.

Įdiegus naujausias technologijas, detektorius turi LCD ekraną (kiti tokio tipo detektoriai ekrano neturi) – taigi, dar daugiau informacijos operatoriui, jeigu, kaip pavyzdys, šalia monetos guli juodas metalas.

Technologija Terra-Scan dar viena patentuota pagrindinė šio detektoriaus funkcija. AXIOM detektoriuje, pagerintas ir stabilizuotas grunto balansas, kuris veikia, kai du detektoriai vienu kartu. Gruntas vienu metu skenuojamas ir paviršiuje ir gilumoje. Objektai vienodai gerai randami įvairiame gylyje. Ekrane matomos abi grunto vertės. Grunto balansas Ultra-Pulse technologijai reikalingas, sunkiame grunte (molis, pajūris) jo patikslinimas būtinas – AXIOM gamintojai įdiegė galimybę koreguoti grunto balanso vertę – dar geresnis gylis bei jautrumas. Vykdant paiešką mineralizuotame ar druskingame dirvožemyje, detektoriaus jautrumas ir paieškos gylis nemažėja.

Pagrindinis pakeitimas buvo padarytas detektoriaus valdyme (lyginant su tokio tipo kitais detektoriais), kad palengvintumėme operatoriaus darbą – įdiegtos gamyklinės paieškos programos. Jas galima išsisaugoti, koreguoti. Radus objektą, detektorius labai informatyviai ir paprastai, LCD ekrane, parodo radinio sudėtį dar jo neiškasus (skalės pagalba). Radiniai suskirstomi į „teigiamą“ ar „neigiamą“ grupę, todėl nebus problemos atpažinti skirtingus (reikalingus/nereikalingus) radinius. Į skirtingus objektus šis detektorius reaguoja ir skirtingais garso tonais – geležis žemu tonu………….spalvoti – aukštu. Tonų / skirtingų tonacijų yra kelios (nei vienas detektorius pasaulyje neturi šios galimybės). Praktikoje tai labai patogu.

Naujasis AXIOM „ginkluotas“ nauju, greitu, naujos kartos, skaitmeniniu procesoriumi ir visiškai naujos konstrukcijos MONO ir DuobleD paieškos ritėmis, todėl detektorius tapo labai greitas , lengvesnis ir vartojantis mažiau energijos.

Naujasis AXIOM skirtingai nei kiti profesionalūs detektoriai, turi greito paleidimo funkcija – net ir pirmą kartą paėmus detektorių, nepatyręs operatorius, gali sėkmingai vykdyti paieška vos po kelių sekundžių įjungus detektorių.

Senkant baterijoms detektorius automatiškai sumažina garsą, tačiau galia išlieka ta pati. Elektromagnetinių trukdžių slopinimas atliekamas automatiniu būdu. Tikslus objekto suradimas veikia labai tiksliai nors ritė ir DoubleD tipo, papildomai informacija rodoma ekrane ir garso pagalba. Detektorius turi objekto identifikacijos stabilizaciją – net ir stipriai mineralizuotoje dirvoje detektorius sugeba tiksliai identifikuoti radinį.

Pagrindinis maitinimas vykdomas iš integruotų akumuliatorių, bet reikalui esant galima naudoti originalų išorinį 8 AA tipo elementų arba akumuliatorių bloką. Kokybiškų papildomų maitinimo elementų užteks iki 6 val. nepertraukiamų paieškų. Integruoto akumuliatoriaus pakaks 10 val. Taigi, viso galima dirbti 16 val. tai yra 2 darbo dienas. Detektoriaus komplekte rasite ir pakrovimo laidus nuo automobilio akumuliatoriaus – tai dar viena išeitis, jeigu akumuliatorius reikia pakrauti lauko sąlygomis.

Metalo detektorius su atspariu vandeniui korpusu. Dabar galite nebijoti lietaus ar purvo, dabar galite drąsiai vykdyti paieškas paplūdimuose – detektorius visikai nebijo drėgmės (bet nėra nardinamas). Panardinimas galimas tik ritės. Skirtingai nuo kitų metalo detektorių, su APEX, galite ieškoti dalinai vandenyje ir sausumoje.

Dėl neprilygstamo gylio, jautrumo ir naujų sprendimų Garrett APEX tampa geriausiu tokio tipo detektoriumi pasaulyje. Šio detektoriaus kaina nėra maža, tačiau kokybiškas ir novatoriškas produktas niekada ir nebūna pigus, o pinigai investuoti į naujos kartos produktus visada duoda didžiausią grąžą.

Techninės charakteristikos ir privalumai:

Įdiegtas valdymas simbolių pagalba.
Paieškos technologija Ultra-Pulse™.
Galimybė ieškoti vandenyje (nenardinamas baldymo blokas).
Dvigubas grunto ignoravimas – automatinis.
Technologija PWM / VSO (atpažinimas garsų)
Paieškos technologija PI – paskutinės kartos.
Darbo dažnis 1500 Hz (reguliuojamas).
LCD ekranas su apšvietimu.
Rėmo ilgis reguliuojamas (angles pluošto).
Paieškos ritė 32,5 cm. (13“) DD ir 28 cm. ir (11“) / Mono. Vandeniui atspari.
Vidaus garsiakalbis.
Stereo arba mono ausinių jungtis.
Galimybė pajungti ausines Garrett be laido.
Metalų skyrimas garso pagalba.
Paieškos programos (gamyklinės / 4 vnt.).
NOISE CANCEL funkcija.
Komplekte be laido ausinė MS-3.
Integruoti akumuliatoriai (Lithium lon, biult-in) ir papildomas išorinis akumuliatoriaus dėklas. Yra baterijų indikatorius.
Svoris apie 1,9-2,0 kg (priklauso nuo ritės dydžio).
Darbo temperatūra nuo -18 iki +55 ºC.
Papildomos žymos: Z-Lynk technologija, garso reguliavimas, EMI, GBW, Iron Check™, 11“, 13“, 16“ ritės.

Garantija 3 metai.

Originalas. IĮ Skaineta oficialus Garrett distributorius Lietuvoje.

Naujiena

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.