Minelab CTX 3030 su giluminė ritė 17“ / Be PVM 1900.00€

2,299.00

Originalas. IĮ Skaineta oficialus Minelab atstovas Lietuvoje.

® Geriausias pasiūlymas Lietuvoje. Dar turime. 

Premium klasės detektorius, įvairių objektų paieškai sausumoje ir vandenyje. Didelis gylis.

Dabar padovanosime 17 colių giluminę ritę (vertė 319 Eur.)

Nardinamas iki 3m. Turi GPS.

Pagaminta Minelab.

Pridėti į norų sąrašąPridėti palyginimui
Produkto kodas: MDMCTX3030 Kategorijos: ,

Specializuotos premium paieškos detektorius. Galima dirbti sausumoje ir vandenyje. GPS navigacijos funkcija.

Specializacija: Profesionalus metalo detektorius, skirtas patyrusiems ieškotojams, smulkių, labai smulkių, stambių objektų paieškai dideliame gylyje.

Nuo pirmos pardavimų dienos užsirekomendavęs nepriekaištinga kokybę, diskriminaciją, jautrumu, spalvotu ekranu, gyliu ir pan.

Detektoriaus sukūrimui firma Minelab panaudojo jau antros kartos, FBS technologiją ( paieška vykdoma 28 dažniais vienu metu). Ši technologija naudojama tik iškirtinai aukštos kategorijos Minelab detektoriuose ir yra užpatentuota. Panaudojus antros kartos FBS technologija, detektorius tapo daug gilesnis, bei jautresnis smulkiems spalvoto metalo objektams (aukšto ir labai aukšto dažnis pagalba). Padidėjus detektoriaus paieškos gyliui (žemas dažnis), ieškotojas gavo daugiau galimybių rasti gilius, stambesnius objektus. Universalios paieškos privalumai (vidutinis dažnis) – moneta, žiedas ir pan. dabar randami vidutiniškai 5-10 procentų gyliau. Aukšto dažnio privalumai – labai smulkių objektų radimas, maksimaliame gylyje. Visa tai rasite tik CTX 3030.

Diskriminacija – pagrindinė šiuolaikinio detektoriaus funkcija. CTX 3030 detektoriuje, pagerinta ir stabilizuota – nebereikės kasinėti vielų, alaus kamštelių, folijų ir pan. Pagrindinis pakeitimas buvo padarytas detektoriaus valdyme, kad palengvintumėme operatoriaus darbą – įdiegtos gamyklinės (monetos, juvelyriška, žiedai ir t.t.) ir asmeninės paieškos programos. Jas galima išsisaugoti, koreguoti, o prireikus dirbti paprasčiausiai ,,All Metal,, režime (karo relikvijų paieška). Radus objektą, detektorius labai informatyviai ir paprastai, LCD ekrane, parodo radinio sudėtį dar jo neiškasus (iliustruotos skalės ir skaičių pagalba). Radiniai suskirstomi net i 1750 paieškos grupių, todėl nebus problemos atpažinti skirtingus (reikalingus/nereikalingus) radinius. Į skirtingus objektus šis detektorius reaguoja ir skirtingais garso tonais – geležis žemu tonu………….spalvoti – aukštu ir pan. Tonų skaičius gali siekti iki 50 skirtingų tonacijų (nei vienas detektorius pasaulyje neturi šios galimybės). Praktikoje tai labai patogu.

Įdiegus naujausias technologijas, detektorius LCD ekrane parodo net du objektus vienu kartu – taigi, dar daugiau informacijos operatoriui, jeigu, kaip pavyzdys, šalia monetos guli juodas metalas. Kad pateiktu visą informaciją produktyviau, Minelab CTX 3030 LCD ekranas spalvotas.

Vykdant paiešką mineralizuotame ar druskingame dirvožemyje, detektoriaus jautrumas ir paieškos gylis nemažėja. Naujasis CTX 3030 „ginkluotas“ nauju, greitu, naujos kartos, skaitmeniniu procesoriumi ir visiškai naujos konstrukcijos DuobleD paieškos rite, todėl detektorius tapo labai greitas , lengvesnis ir vartojantis mažiau energijos.

Naujasis CTX 3030 skirtingai nei kiti profesionalūs detektoriai, turi greito paleidimo funkcija – net ir pirmą kartą paėmus detektorių, nepatyręs operatorius, gali sėkmingai vykdyti paieška vos po kelių sekundžių įjungus detektorių. Grunto balansas daugiadažniai technologijai beveik nereikalingas, tačiau sunkiame grunte (molis, pajūris) jo patikslinimas būtinas – CTX 3030 gamintojai įdiegė galimybę koreguoti grunto balanso vertę – dar geresnis gylis bei jautrumas.

Senkant baterijoms detektorius automatiškai sumažina garsą, tačiau galia išlieka ta pati. Elektromagnetinių trukdžių slopinimas atliekamas automatiniu būdu. Tikslus objekto suradimas veikia labai tiksliai nors ritė ir DoubleD tipo, papildomai informacija rodoma ekrane ir garso pagalba.. Gylio indikacija rodoma ekrane. Detektorius turi objekto identifikacijos stabilizaciją – net ir stipriai mineralizuotoje dirvoje detektorius sugeba tiksliai identifikuoti radinį. Maitinimas 8 AA tipo elementais arba akumuliatoriais, kokybiškų maitinimo elementų užteks net 20 – 24 val. nepertraukiamų paieškų.
Minelab CTX 3030 – galimybė detektorių pajungti prie personalinio kompiuterio. Kompiuterio pagalba Jūs galėsite, parsisiųsti paieškos programas, daryti pakeitimus funkcijose / nustatymuose ir t.t.

Dar vienas išskirtinumas – GPS navigacija. Metalo detektorius turintis galimybę naudoti žemėlapius. GPS pagalba, galima fiksuoti operatoriaus ,,sėkmingas,, radinių vietas ir į jas sugrįžti, kad ir po metų. Be to, galite išsaugoti savo praeitą/nuvažiuotą kelią. Šiandien dienai tai jau ne naujiena, dauguma Quest firmos detektorių, tai jau seniai naudoja.

Metalo detektorius su atspariu vandeniui korpusu. Dabar galite nebijoti lietaus ar purvo, dabar galite drąsiai vykdyti paieškas paplūdimuose tarp didelių bangų – detektorius visikai nebijo drėgmės. Rekomenduojamas panardinimo gylis povandeninėse paieškose net 3 metrai. Skirtingai nuo kitų metalo detektorių, su CTX 3030, galite ieškoti vandenyje, sausumoje, po vandeniu trijų metrų gylyje. Detektorius sukurtas taip, kad neskęstu – nulinė tikimybė pamesti drumzliname vandenyje ar paskandinti gilumoje. Dėmesio! Paieškai vandenyje naudojamos specialios ausinės! Sausumoje dirbant galite naudoti bevielių ausinių modulį. Tai funkcija kurią turi retas detektorius. Taigi dirbti taps dar patogiau, nes nebemaišys paieškai ausinių laidas.

Dėl neprilygstamo gylio, jautrumo, diskriminacijos, funkcijų Minelab CTX 3030 tampa geriausiu detektoriumi pasaulyje. Šio detektoriaus kaina nėra maža, tačiau kokybiškas ir novatoriškas produktas niekada ir nebūna pigus, o pinigai investuoti į naujos kartos produktus visada duoda didžiausią grąžą.

Techninės charakteristikos ir privalumai:

Įdiegtas skirtingų kalbų paketas.
Galimybė pajungti detektorių prie personalinio kompiuterio (programų pasiuntimas, pakeitimas, išsaugojimas ir t.t.).
Galimybė nardinti į vandenį iki 3 m.
Nenaujas modelis, pradėtas gaminti prieš 8 metus.
GPS funkcija.
Grunto ignoravimas / filtras – AGC (skaitmeninis), plius rankinis.
Technologija SMARTFIND – metalo tipo įvertinimas laidumo ir indukcijos pagalba.
Paieškos technologija Full Band Spectrum – antros kartos.
Darbo dažniai: 1.5, 2, 3 khz (padidintas gylis)………. 6,7,8 khz (universalas)……….. 15,18, 100 khz (mažų, labai smulkių objektų paieškai).
Spalvotas LCD ekranas.
Rėmo ilgis reguliuojasi nuo 1,1 iki 1,4 metro.
Paieškos ritė vandeniui atspari, 11 colio, DoubleD.
Vidaus garsiakalbis.
Stereo arba mono ausinių jungtis.
Galimybė pajungti ausines Koss be laido.
Metalų skyrimas garso pagalba.
Paieškos programos (gamyklinės ir asmeninės).
NOISE CANCEL funkcija.
Funkcija ,,pridėti/atimti,, rastus objektus.
Diskriminacija iki 1750 atskirų, nepriklausomų segmentų.
Galimybė išsaugoti individualią paieškos programą.
Dviejų objektų parodymas vienu kartu.
Detektoriaus valdymas per MENU.

Garantija 3 metai.

Originalas. IĮ Skaineta oficialus Minelab atstovas Lietuvoje.

Akcija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Paieška

Pirkinių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.